Zvērinātu advokātu birojam “KLOTIŅI SERĢIS” aprit 20 gadi

shilteZvērinātu advokātu birojam “KLOTIŅI SERĢIS” š.g. 1. jūlijā aprit 20 gadi kopš tā pastāvēšanas. Birojs tika dibināts 1991. gada jūlijā ar sākotnējo nosaukumu “Arguments” un atradās Aspazijas bulvārī pretī viesnīcai “Rīga”. Biroja galvenā atrašanās vieta jau vairākus gadus ir nemainīga – Merķeļa iela 21, Rīgā.

Birojs nodrošina vietējos un ārvalstu klientus ar viņiem nepieciešamo juridisko palīdzību Latvijā un ārvalstīs. “KLOTIŅI SERĢIS” ir kļuvis par European Law Firm (www.european-law-firm.com) advokātu biroja tīklu dalībnieku, kas tika dibināts 1989. gadā un apvieno advokātu birojus, kas atrodas 27 Eiropas valstīs, ar vairāk nekā 700 juristiem visā Eiropā un nodrošina juridiskos pakalpojumus vairāk nekā 20 valodās.

Birojs apkalpo gan privātpersonas, uzņēmumus, valsts iestādes, kā arī ārvalstu klientus. Turpinot strādāt pie biroja attīstības, birojā praktizējošie zvērināti advokāti regulāri papildina savas profesionālās zināšanas apmeklējot seminārus un apmācību kursus, kā arī piedaloties starptautiskās sanāksmēs ārvalstīs.