Klotiņi // Serģis – Rimi Rīgas maratona ilgstošie sadarbības partneri

Atlikušas vien 60 dienas līdz Pasaules skriešanas čempionātam Rīgā. 2023. gadā Rimi Rīgas maratons iezīmē svinīgu sākumu kampaņai “Rīga – Pasaules skriešanas galvaspilsēta 2023”. Pirmo reizi Pasaules čempionāts skriešanā notiks Latvijā, un tas ir rezultāts ilgstošai neatlaidībai, kas ir iedvesmojusi Latvijas iedzīvotājus un skriešanas cienītājus.

Vēlamies pateikties “Nords Event Communications” komandai, it īpaši Aigaram Nordem, Inesei Ķīkulei un Airai Leitei par neizsīkstošo enerģiju un izturību, kā arī par sadarbību un uzticēšanos, kas mums ir pašķīrusi iespēju nodrošināt kvalitatīvu juridisko atbalstu Rimi Rīgas maratona veiksmīgai organizācijai jau vairāk nekā 10 gadus.

Šis maratons ir kļuvis par Latvijas tautas iecienītāko un populārāko sporta pasākumu, un tas ir arī mūsu kopējās pūles auglis. Tas liecina par to, ka sports, īpaši skriešana, spēj apvienot cilvēkus un radīt lielisku un atmiņā paliekošu notikumu. Mēs esam gandarīti, ka varējām būt līdzās, veicinot šo ievērojamo sporta pasākumu, kas ienesīs Rīgai starptautisku atpazīstamību un uzslavu.

Gatavojoties Pasaules skriešanas čempionātam Rīgā, turpināsim stiprināt mūsu sadarbību un izmantosim visas iespējas, lai nodrošinātu notikuma veiksmīgu norisi un atstātu pozitīvas emocijas ne tikai dalībniekos, bet arī visos atbalstītājos un skatītājos.