Advokātu birojs “KLOTIŅI SERĢIS” piedalās European Law Firm sanāksmē Oslo, Norvēģijā

Advokātu biroja “KLOTIŅI SERĢIS” zvērināts advokāts Ivo Klotiņš piedalījās European Law Firm kārtējā kopsapulcē, kas no 2012. gada 24. līdz 27. maijam norisinājās Norvēģijas galvaspilsētā Oslo. Kopsapulcē piedalījās 29 pārstāvji no European Law Firm advokātu birojiem.

European Law Firm kopsapulcē tika apstiprināti European Law Firm Rīgas kopsapulces datumi. Kopsapulce notiks no 2013. gada 30. maija līdz 2. jūnijam un to organizēs advokātu birojs “KLOTIŅI SERĢIS”. Tikšanās laikā tika apmeklēts arī Kco advokātu birojs Oslo un European Law Firm pārstāvji iepazinās ar biroja darbību.

European Law Firm dibināta 1989. gadā, ņemot vērā pieprasījumu pēc juridiskajiem pakalpojumiem dažādās jurisdikcijās. Tīkls apvieno advokātu birojus, kas atrodas 27 Eiropas valstīs, ar vairāk nekā 700 juristiem visā Eiropā un nodrošina juridiskos pakalpojumus vairāk nekā 20 valodās.

Advokātu birojs “KLOTIŅI SERĢIS” dibināts 1991. gadā un jau gandrīz 20 gadus nodrošina vietējos un ārvalstu klientus ar viņiem nepieciešamo juridisko palīdzību Latvijā un ārvalstīs.