Par mums

Mūsu stāsts

Mēs dzīvojam pārmaiņu laikā – laikā ar iespējām, izaicinājumiem, un, jā, varbūt arī laikā ar grūtībām. Tajā, meklējot savus veiksmes stāstus, varam viegli aizmirst patiesās vērtības, kuras starp citām prioritātēm var šķist nesvarīgas, novecojušas. Tomēr mēs arī šobrīd un vēl joprojām ticam, ka labākās lietas nav lietas, un mēs lepojamies, ka, respektējot laikmeta garu un pārmaiņas, esam spējuši šo ticību saglabāt.

Neatkarība. Uzticība. Godīgums. Konfidencialitāte.

Neatkarība. Uzticība. Godīgums. Konfidencialitāte. Tās ir mūsu vērtības, mūsu principi un mūsu kvalitāte. Vērtības, principi un kvalitāte, ko uzturam attiecībās starp klientu un advokātu. Mēs piedāvājam Jums šādu individuālu attieksmi, lai sargātu Jūsu intereses ar atbildību un pienācīgu profesionālo rūpību.

Mūsu pieredze

Gandrīz trīsdesmit gadu pieredze klientu apkalpošanā, izpratne par jurisprudenci jau no 1970. gada un visaptveroša biroja specializācija spēj nodrošināt klientus ar viņiem nepieciešamajiem juridiskajiem risinājumiem neatkarīgi no uzdevuma specifikas un sarežģītības.

Biroja advokāti regulāri papildina savas iegūtās zināšanas, iepazīstoties ar tiesu praksi, lasot juridisko literatūru, apmeklējot speciālas konferences, kā arī apmainoties ar pieredzi un praksi speciāli rīkotās advokātu apspriedēs.

Mūsu advokātu plašais redzesloks palīdz klientiem komplicētās un strīdīgās situācijās, piemērojot tiesību normas tiesās un ārpustiesas jautājumu risināšanā.

European Law Firm

2010. gada 28. maijā European Law Firm kopsapulcē Stokholmā advokātu birojs “KLOTIŅI SERĢIS” tika uzņemts European Law Firm, kas ir neatkarīgu advokātu biroju tīkls un piedāvā juridiskos pakalpojumus gan Eiropā, gan ārpus tās robežām.

European Law Firm dibināta 1989. gadā, ņemot vērā pieprasījumu pēc juridiskajiem pakalpojumiem dažādās jurisdikcijās. European Law Firm ir pirmais juridisko pakalpojumu sniedzēju tīkls, kurš ir reģistrēts Briselē kā Eiropas Ekonomisko interešu grupa (EEIG). Tīkls apvieno advokātu birojus, kas atrodas 26 Eiropas valstīs, ar vairāk nekā 700 juristiem visā Eiropā.

Birojs

Valdes locekļi E.L.F.

Birojs Rīgā

Starptautiskie partneri E.L.F.