Ivo Klotiņš un Björn Yrlid pasniedz lekcijas Rīgas Juridiskajā augstskolā

20151223_rgslJau otro gadu pēc kārtas KLOTIŅI SERĢIS advokāts un vadošais partneris Ivo Klotiņš pasniedz lekcijas Rīgas Juridiskajā augstskolā šķīrējtiesu un alternatīvas strīdu risināšanas (mediācijas) kursa ietvaros. Advokāts Ivo Klotiņš ir izstrādājis savu maģistra darbu starptautiskās šķīrējtiesas disciplīnā pie tiesību zinātņu doktora, Rīgas Juridiskās augstskolas pirmā rektora un Londonas Starptautiskās šķīrējtiesas locekļa Jan Ramberg, un 2002. gadā ar atzinību absolvējis Rīgas Juridisko augstskolu.

Šogad pasniegt lekcijas šī kursa ietvaros bija uzaicināts arī EUROPEAN LAW FIRM Zviedrijas biroja Lindskog Malmström Advokatbyrå KB partneris Björn Yrlid, kuram ir gandrīz 20 gadu pieredze šķīrējtiesu jomā. Björn Yrlid 2015. gadā ir saņēmis prestižo CEDR mediatora sertifikātu, un studentiem bija iespēja gūt priekšstatu par mediācijas procesu, mediatora lomu, mediācijas tiesisko regulējumu un citām saistītām tēmām.

Rīgas Juridiskās augstkolas studenti šķīrējtiesu un alternatīvas strīdu risināšanas kursu šajā akadēmiskajā gadā apgūst no 2015. gada decembra līdz 2016. gada janvārim.