EUROPEAN LAW FIRM advokāti publicē pētījumu darba tiesības ar uzsvaru uz darba attiecību izbeigšanu

2015. gada rokasgrāmata ir jau ceturtais juridiskais pētījums, kuru veikuši EUROPEAN LAW FIRM biroji. Šoreiz izvēlētais uzsvars ir darba tiesību normu piemērošana visā Eiropā, jo īpaši attiecībā uz darbinieku atlaišanu un darba attiecību izbeigšanu. Neskatoties uz Eiropas Savienības centieniem saskaņot Eiropas darba tiesības, vēl joprojām pastāv ievērojamas atšķirības, jo īpaši attiecībā uz darba koplīgumiem, darba aizsardzību un darbinieku atlaišanas kārtību.

Lai saņemtu šo pētījumu papīra formātā, lūdzam sazināties ar KLOTIŅI SERĢIS, rakstot uz e-pastu birojs@klotinisergis.lv, vai arī galvenā biroja administratori Sarah Green central-office@european-law-firm.com.

EUROPEAN LAW FIRM iepriekš ir publicējusi rokasgrāmatas par parādu piedziņu Eiropā, nekustamā īpašuma iegādi Eiropā un sabiedrību ar ierobežotu atbildību reģistrēšanu Eiropā.

Rokasgrāmatas var lejuplādēt www.european-law-firm.com/guides.aspx vai KLOTIŅI SERĢIS mājas lapā publikāciju sadaļā.

EUROPEAN LAW FIRM ir dibināta 1989. gadā, un ir pirmā Eiropas Ekonomisko Interešu Grupa (EEIG), kura ir reģistrēta Briselē, apvienojot zvērinātus advokātus no visas Eiropas. EUROPEAN LAW FIRM darbojas 27 zvērinātu advokātu biroji, kas nodrošina juridisko palīdzību vairāk nekā 20 valodās ar vairāk nekā 950 pieredzējušu advokātu un juristu palīdzību. Latviju EUROPEAN LAW FIRM pārstāv zvērinātu advokātu birojs KLOTIŅI SERĢIS.