Acquisition International atzinīgi novērtē KLOTIŅI SERĢIS juridisko pakalpojumu sniegšanā startup uzņēmumiem (iesācējuzņēmumiem)

2015. gada nogalē prestižais izdevums Acquisition International atzina KLOTIŅI SERĢIS par labāko Latvijas juridisko pakalpojumu sniedzēju startup uzņēmumiem Latvijā.

Acquisition International piešķir apbalvojumus advokātu birojiem, kas pierāda sevi kā līderus, sniedzot kvalitatīvus juridiskos pakalpojumus un tādējādi veicinot attīstību juridiskā nozarē. Balvas tiek pasniegtas, lai izceltu tos, kuri pēdējos 12 mēnešos ir veikuši lielākos profesionālos ieguldījumus.

Koordinators Peter Rugjev, runājot par Acquisition International apbalvojumiem, norādīja, ka, ņemot vērā juridiskās jomas nepārtrauktu attīstību, šī tradīcija apliecina cieņu pret profesionāļu atdevi juridiskajam darbam.

Starp 2015. gada Acquisition International apbalvojumu ieguvējumiem ir arī tādi Latvijas avokātu biroji kā COBALT un Tark Grunte Sutkiene.

Jau 2013. un 2014. gadā Acquisition International atzinīgi novērtēja KLOTIŅI SERĢIS arbitrāžas jomā, piešķirot Latvijas gada biroja titulu šķīrējtiesu prakses jomā.

Vairāk informācija: www.acquisition-intl.com